‘AJKA ME SINDROMËN DOWN’, REVOLTOHET XHENSILA:NJERI I NDYRË, PSIKIK…

0
482

Xhensila Myrtezaj është një nëna më të reja të showbiz-it shqiptar.

Ajo gjithmonë ka qenë e rezervuar në lidhje me imazhin e vajzës. Nuk e ka zbuluar kurrë atë të plotë, vetëm detaje të ndryshme.

Kur vjen fjala te fëmija dhe Xhensila ka një anë të egër të saj si në rastin konkret.

Dikush e ka quajtur Ajkën me sindromën Down dhe këngëtarja ka shpërthyer e revoltuar.

‘Njeri i ndyrë, njeri psikik. Vajza ime gëzon shëndet të plotë, e na gëzon çdo ditë. Është dritë dielli pa asnjë mangësi. Ta them unë pse nuk e nxjerr vajzën, është aq e pastër aq e kulluar sa që nuk duan ta bëjnë pis’, i përgjigjet Xhensila fanses.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here