Bojë drejt Veliajt, policia shoqëron dy persona

0
265

Në ditën që kryeqyteti feston ditën e verës, dy të rinj kanë tentuar të godasin me bojë kryetarin e Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj.

Raportohet se pas ngjarjes policia ka shoqëruar dy personat, identiteti i të cilëve ende nuk bëhet me dije.

Edhe sot, një ditë pas protestës së opozitës të rinjtë e FRPD-së dhe LRI-së kanë protestuar kundër qeverisë së kryeministrit, Edi Rama

Ende nuk është saktësuar nëse ngjarja në fjalë lidhet me ta.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here