Një gropë e madhe mes reve, ç’ndodh në qiell…[VIDEO]

0
293

Një rreth misterioz u pa në qiellin e Al Ain, një qytet në Emiratet e Bashkuara.
Ajo dukej si një gropë mes reve.
Një fenomen i tillë i vënë re një muaj më parë ka ngritur edhe shqetësime.
Disa nga idetë ishin se bëhe fjalë për një prezencë të alienëve apo një fenomen mbinatyror.
Në fakt shpjeguan astronomet dhe meteorologët bëhej fjalë për një episod atmosferik i rrallë dhe spektakolar i quajtur “Fallstreak Hole”.
Janë hapësira në formë rrethore, të mëdha që formohen në re.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here