Flori i tha ”s’ti mora ty lekët” pasi e akuzoi se blen klikimet, Sabri Fejzullahu bër reagimin që s’pritej! [FOTO]

0
813

Më në fund Sabri Fejzullahu i është përgjigjur Florit!

Fundjavën që lamë pas bëri bujë “zënka” në internet mes Sabri Fejzullahut dhe Flori Mumajesit.
Këngëtari i njohur kosovar gjatë një interviste tha për Florin se është e pamundur t’i marrë aq shumë klikime për një ditë, por nuk mund të mungonte reagimi i kantautorit Mumajesi.

“Ncncncnc ??♂️ pse be axha Sabri kapesh me mu? Edhe po ti kem ble sti kam marr ty paret! pse be po merzitesh kaq shume? Pash mu mo be! Flori dhe kur tjeret kan honger ? I ka lon me u ngi mire se nuk kam qen, nuk jam e as kam me qen najher une shembulli per blerje klikimesh!!! Kerkujt si futem n’xhep e n’jeten e vet. Kur i bojn vet shume klikime nuk nihen vec ferkojn gjoksin kishe jon artista t’mdhej, kur nuk i bojn vet e i bojn tjeret merren me llafe.??♂️ nejse e vertet klikimet edhe mund te blihen Axha Sabri po si me ja bo kur ta blejn Karrieren?“, shkroi Flori ndërsa sot Sabri Fejzullahu ka reaguar më në fund.

Ai ka shpërndarë postimin e Florit dhe i ka bashkangjitur disa emoji zemra si për të na treguar që mes tyre nuk ka asgjë për t’u shqetësuar.

florit.png

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here