Aparati i dhunës/ Policia i hyn në dru invalidit

0
604

Ky është Gjergj Çuni nga Shkodra, invalidin që ia prenë ndihmën financiare, sepse mori pjesë në protestën e opozitës.

Ai ka dalë sërish në protestën e sotme, por kësaj here meqë nuk i doli heqja e pensionit i hynë dhe në dru.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here