Florin e kap nostalgjia, fansi e zë ngushtë: Mos vallë të gjithë këto… janë për Elvanën?”

0
340

Flori Mumajesi është një prej këngëtarëve më të përfolur dhe më të suksesshëm në vendin tonë. Së fundmi Flori po përflitet për jetën e tij private.

Këngëtari është bërë nostalgjik dhe ka postuar disa prej këngëve që ka bërë ndër vite. Këto këngë janë të gjitha për dashurinë.

Kaq është dashur dhe fansat kanë nisur aludimet se mos Flori këto këngë i ka postuar për të treguar se mendon ende për Elvana Gjatën.

Një prej fansave të tij i ka shkruar:

Mos vallë të gjithë këto ‘throwback’ janë për Elvanën?”

Ndërsa ka pasur edhe nga ata që kanë shkruar këngët janë për Elvanën. Kujtojmë këtu se për një kohë të gjatë në mediat rozë u përfol se Flori dhe Elvana ishin bashkë, por asnjëri prej tyre nuk e pranoi hapur këtë.

Nga pasur edhe nga ata komentues që kanë shkruar se Flori dhe Elvana janë çift ideal. Kurse këngëtari nuk ka replikuar me asnjë prej fansave të tij për këto komente

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here