BRAÇE: SHKODRA E NDOTUR, TË FALA VOLTANËS

0
238

Zëvendëskryeministri i Shqipërisë Erjon Braçe nuk ka munguar as në ndeshjen mes Kukësi dhe Partizanit.

Më shumë se për sportin numri dy i qeverisë nuk nguroi të ngacmojë kryetaren e bashkisë Voltana Ademi.

Pasi vlerësoi stadiumin e Shkodrës për zëvendëskryeministrin Braçe lë për të dëshiruar menaxhimi aspak i mirë i mbetjeve

Sa i përket ndeshjes mes Kukësit dhe Partizanit, president ii të kuqve Gaz Demi lëshoi një batutë për presidentin e Kukësit Safet Gjici.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here