Makina përmbyset në qendër të Shkodrës

0
351

Një aksident automobilistik ka ndodhur mesditën e sotme në qendër të qytetit të Shkodrës, para poliklinikës.

Mësohet se një automjet ka humbur kontrollin dhe është përmbysur në rrugë. Shkaqet e aksidentit janë ende të paqarta, ndërsa nuk dihet nëse ka persona të lënduar.

Në përditësim…

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here