Qytetarët kërkojnë dorëheqjen e kryeministrit Rama: Kur do ikësh se nuk të shohim dot me sy

0
296

Lidhur me ngjarjet e fundit në vend, krizën politike dhe vjedhja e kryer në aeroportin e Rinasit, kanë bërë që qytetarët të shpërthejnë në komente, me akuza dhe kritika të forta në drejtim të kryeministrit.

Ditën e sotme Rama ka ndarë me qytetarët një video të një kompanie të agropërpunimit në rrjetin e tij social Facebook.

“Mirëmëngjes dhe me këtë shembull domethënës të suksesit në agropërpunim, falë edhe mbështetjes financiare të qeverise, ju uroj një javë të mbarë”- ka shkruar kryeministri Rama.

Por menjëherë pas këtij postimi Kryeministri është përballur me një lum kritikash nga ndjekësitë . Një qytetare shkruan se “Kryeminister kam nje pyetje, kur do largohesh se s’po te shikojmë dot me sy”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here