Gazetarja ka humbur ndjenjat dhe është rrëzuar në tokë nga hedhja e gazit lotsjellës

0
228

Në foto shihet gazetarja në momentin kur ka humbur ndjenjat, ndërkohë që kur drejt saj është hedhur gaz lotsjellës, ajo ka qenë duke intervistuar kryedemokratin Lulzim Basha.

Pas tentativës së protestuesve për të çarë kordonin e Policisë te Parlamenti, kjo e fundit i është përgjigjur me ujë dhe gazlotsjellës, duke mos kursyer as gazetarët dhe fotoreporterët që janë në krye të detyrës.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here