Paralajmërimi i fortë për Ramën: Ndize, pastaj …

0
290

Lëvizjet e fundit të dirigjuara nga Edi Rama, si kërcënimet e Sandër Lleshit dhe Taulant Ballës kanë sjellë reagimin e Edi Palokës.

Nënkryetari i Partisë Demokratike shkruanë në Facebook se Rama është gati ti vejë zjarrin Shqipërisë, vetëm qëmbi hi të sundojë ai.

Por Paloka bën një paralajmërim të fortë për Ramën.

Reagimi i plotë i Edi Palokës:

Rama nuk e ka problem ti vere zjarrin e te ktheje gjithshka ne hi, mjaft qe te jete i sigurte se mbi hirin do sundoje ai !

Ndize!

Te shohim a do sundosh mbi hirin apo shqiptaret do pshurrin mbi hirin tend!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here