VAJZA ÇMENDUNI, VJEN NË SHQIPËRI AKTORI TURK KIVANÇ TATLITUG

0
293

Një lajm i mirë vjen për të gjithë fansat e aktorit shumë të njohur turk, Kivanç Tatlitug.

Kivanç së shpejti do të vizitojë Shqipërinë e këtë lajm e bëri të ditur sot drejtori i programacionit të

I ftuar tek ‘Rudina’, Alberti tregoi se e takoi Kivançin gjatë xhirimeve të serialit ‘Çarpisma’ të cilin ai po luan aktualisht.

Alberti tregoi se Kivanç ishte shumë i thjeshtë dhe i sjellshëm. Aktori kishte përshëndetur shqiptarët dhe kishte thënë që ka në plan të vizitojë Shqipërinë.

Alberti zbuloi se Kivanç nuk është me origjinë shqiptare, ashtu siç u tha dikur./xing.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here