E keni provuar? Risia e INSTAGRAM i ka fiksuar të gjithë! Mësoni si ta përdorni atë! [FOTO]

0
327

Instagram nisi si një platformë e dedikuar vetëm për fotografitë, por pasi u ble nga gjiganti Facebook, gjërat filluan të rrjedhin ndryshe, dhe Instagram po përditësohej me kohën.
Si fillim u prezantuan videot, më pas stories dhe shumë e shumë opsione të reja. Por Instagram nuk përdoret vetëm për të shpërndarë foto dhe video. Kush di, dhe ka vullnetin përveç ideve, e përdor këtë rrjet social për të përfituar të ardhura.
Së fundmi Instagram na dhuroi një tjetër funksion për të ndërvepruar me ndjekësit: Kuicet! Është në një mënyrë e kundërta e “Ask me a question.” Me “Quiz,” ju bëni një pyetje, iu ofroni ndjekësve tre – katër alternativa dhe ata përgjigjen si të ishte një test.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here