Iu zgjidh rripi kur doli nga pishina, ja incidenti hot i “Mbretëreshës” së fitnessit (FOTO)

0
367

Gafat janë pjesë e jetës, mirëpo kur je një person VIP është e pamundur të mos të të kapin kamerat e paparacëve dhe fotot e tua të bëjnë xhiron e rrjetit.

Një ngjarje e tillë e “aksidentale” i ka ndodhur edhe modeles amerikane Jennifer Nicole Lee,  e njohur  ndryshe si, “mbretëresha e fitnessit”,  e cila është bërë  pjesë e një incidenti hot këtë javë.

Ajo kishte zgjedhur të pushonte në një nga pishinat luksoze të Miamit, mirëpo nuk ishte kujdesur sa duhet për bikinit e saj, pasi në një moment kur doli nga pishina, iu zgjidh  rripi i të brendshmeve duke rrezikuar  të mbetej “zbuluar” para të pranishmëve.

Reagimi i Jennifer Nicole Lee ishte i menjëhershëm, duke lëshuar nga duart syzet dhe kapur rripin e të mbathurave, për të mos lejuar që incidenti “të rëndohej”.

Në fotot e mëposhtme tregohet “incidenti” i modeles, mund të shihni incidentin e modeles I kapur nga paparacët hap pas hapi.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here