Teatrit i hoqën shkronjat/ Gentian Zenelaj-Veliajt: Që je hajdut e kam ditur gjithmonë, qenke dhe burrec

0
355

Mbrëmjen e djeshme, Teatrit Kombëtar i janë hequr shkronjat nga pjesa ballore e ndërtesës. Në lidhje me këtë ngjarje ka reaguar edhe aktori i humorit Gentian Zenelaj.

Ky i fundit ka reaguar nëpërmjet një statusi në rrjetin social Facebook, ku shprehet i revoltuar ndaj Veliajt, ku shkruan se e ka ditur gjithmonë që kryebashkiaku ka qenë hajdut e skuth, por tani i ka dalë se është edhe burrec.

Postimi i plotë i Gentian Zenelaj:

E kam ditur gjithmonë që hajdut…e kam ditur gjithmonë qe je skuth…e kam ditur gjithmonë që je gënjeshtar…por qënke edhe burrec….Me këtë gjest nuk me trishtove fare…thjesht jam i qetë..jam i qetë sepse isha i bindur që je ky që je…
O BURREC….nuk e bëjnë gërmat Teatrin Kombëtar ….Ps; u bëre njësoj me ata që vjedhin kapakë pusetash (me fal se vura emojin e gabuar …) goyourself.”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here