Tek vjehrra apo mamaja për drekë? Moderatorja Shehu: Rrup sup do ja bëj burrit dhe do e çoj te mami

0
334

Moderatorja shqiptare, Arjola Shehu ka treguar gjithmonë se nuk di të gatuajë. Megjithatë kjo nuk e pengon që të ftojë njerëz në shtëpi pasi gatimet i merr gati në restorant.

Gjatë intervistës për emisionin “Mos i fol shoferit” në RTV Ora, ajo zbuloi se kë do zgjidhte në një të ardhme nëse do ta ftonin mamaja dhe vjehrra për drekë në të njëjtën kohë.

“Unë rrup sup do ja bëj burrit dhe te mami do ta coj. Se bëj shaka. Besoj kur ka kompromis, ndoshta i mbledhim të gjithë në një vend”, u shpreh Arjola duke qeshur.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here