Të shtëna me armë zjarri në Shkodër

0
763

Një 20-vjeçar ka rënë në pranga mbrëmjen e sotme pas disa të shtënave me armë zjarri. Mesohet se i riu, Petrit Isaj ka qëlluar me armë në lagjen Kiras.

Policia është njoftuar nga banorë të zonës dhe është gjetur i shtrirë, në gjendje të dehur dhe me armë në dorë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here