Oriola Marashi provokon sërish me fotot, por kësaj radhe Instagram ia fshiu

0
382

Nuk është hera e parë që provokon me fotot që poston, por kësaj radhe Oriola Marashi e bëri edhe Instagramin të merrte masa. Do pyesni ju çfarë ka ndodhur?

Modelja e njohur zgjodhi të ndante me publikun një foto ku dukej tepër joshëse, foto kjo e realizuar përballë pasqyrës. Format e modeles janë “on top” dhe për këtë u bindëm edhe njëherë tjetër.

Mirëpo nuk kaloi shumë kohë dhe Instagram ia fshiu foton Oriolës.

Të paktën kështu thotë modelja, teksa vendos ta rihedhë foton e saj në InstaStory.

Por modelja nuk e ka lënë me kaq, sepse ka vijuar me postimin e dy fotove të tjera “të nxehta”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here