PROTESTA E OPOZITES NE SHKODER ,BLLOKOHET AKSI NACIONAL SHKODER-LEZHE

0
254

Opozita ka bllokuar 12 akse nacionale ne gjithe vendin ne protesten e paralajmeruar te se enjtes.

Ne Shkoder protestuesit jane grumbulluar ne afersi te Plezhes, ne aksin nacional Shkoder- Lezhe.

Ata kane hedhur parulla si “Rama ik”dhe ” E duam Shqiperine si gjithe Europa”.

Ne fillim te protestes ka patur nje tension mes protestuesve shkodrane dhe policise lidhur me kalimin e nje kamioni,por pa incidente.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here