E veshur me të bardha, Luana Vjollca dehet me një gotë ‘Sonte’

0
698

Luana Vjollca dhe Ramadan Krasniqi publikuan projektin e ri, ‘Sonte’.
Featured image of article: E veshur me të bardha, Luana Vjollca dehet me një gotë ‘Sonte’ Luana Vjollca në klipin e këngës ‘Sonte’.
4 Maj, 2019 19:11
Ditën e djeshme, Luana Vjollca zbuloi se do të sillte bashkëpunimin e saj të radhës me këngëtarin e njohur kosovar, Ramadan Krasniqi, të cilin në fillim e ruajti si sekret për të gjithë fansat.

Kënga “Sonte” u publikua në kanalin e “You Tube” dhe Luana duket shumë entuziaste nga postimet e saj në Instagram, ku i fton të gjithë ndjekësit të shijojnë klipin e ri.

“Unë vdes për këngë që të përcjellin shumë energji pozitive dhe lumturi. Shijojeni”, –shprehet Luana.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here