Harrojeni Dan Bilzerianin! Ja miliarderi që shpenzoi 500 mijë $ për një festë të çmendur me modele të zhveshura [FOTO]

0
1245

Travers “Candyman” Beynon, është një miliarder Australian, ku shpesh bën festa të jashtëzakonshme dhe të çmendura njëkohësisht.
Kjo festë e fundit i ka kushtuar atij 500 mijë dollarë. Më poshtë, do të shikoni fotot e festës së ekzagjeruar të Candyman, ku shihen femra, modele pa fund me bikini dhe gjysmë të zhveshura, vende luksoze dhe pije nga më të shtrenjtat.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here