Champions/ E bujshme në “Anfield”! Wijnaldum shënon dy gola. Liverpool barazon Barcelonën!

0
226

Liverpool ka shënuar edhe dy gola të tjerë kundër Barcelonës, duke iu afruar edhe më shumë përmbysjes së madhe.

Në “Anfield”, Wijnaldum ka dërguar në rrjetë dy herë topin pas krosimeve të sakta të Alexander-Arnold dhe Robertson, duke çuar rezultatin në 3-0.
Tashmë, rezultati i përgjithshëm i takimit është 3-3.

Top Channel

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here