Tottenham nuk dorëzohet, Lucas Moura me një dopietë

0
219

Tottenham është një skuadër tipike angleze e cila shpreson deri në sekondën e fundit të takimit.
Megjithëse ka një mision të pamundur përpara, klubi anglez vazhdon të sulmojë dhe pak momente pasi Ali humb një mundësi të artë, Lucas Moura shënon golin e parë për Spurs.
Një aksion fantastik i finalizuar me shumë klas nga braziliani.

Vetëm tre minua më pas Moura shënon golin e dytë dhe gjithçka është e hapur tashmë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here