Tërmeti lëkund Shqipërinë

0
224

Lëkundje tërmeti me intensitet të ulët janë regjistruar këtë të enjte në Elbasan.

Epiqendra e termetit ka qenë në Pajun, 15 Km në perëndim të Elbasanit me magnitudë 2.8 ballë.

Lëkundjet janë ndjerë rrëth orës 00:26 në Elbasan dhe disa zona përreth. Fatmirësisht ato nuk janë pasuar me lëkundje të tjera me intesitet të lartë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here