LAJM I FUNDIT/ Revoltë në Shkodër, studentët i derdhin bojë në kokë rektorit (Video)

0
338

Ditën e sotme në qytetin e Shkodrës është mbledhur komisioni i Etikës, ku do të merrej vendimi për studentët të cilët thyen derën e godinës së re të fakultetit në Shkodër.

Mirëpo në momentin e mbledhjes së pedagogëve dhe rektorëve, një studente kalon dhe i derdh një shishe me bojë rektorit Adem Bekteshi.

Ajo është filmuar teksa del nga salla dhe nxjerr shishen me bojë dhe ja hedh rektorit në kokë.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here