Nëse doni të realizoni poza tërheqëse njësoj si Ilda Bejleri ka vetëm një sekret

0
387

Ilda Bejleri është një nga moderatoret më simpatike në ekranet shqiptare. Asaj i janë besuar prej kohësh disa programe sportive të cilat ja ka dalë t’i menaxhojë shumë mirë. Ilda është gjithashtu e njohur për fotot provokuese që publikon në ‘Instagram’, të cilat marrin gjithmonë vëmendje. Moderatorja vishet bukur dhe ka fizik të admirueshëm nga shumë vajza që e ndjekin.

Ajo që mbase nuk keni vënë re është fakti që bukuroshja e ekranit ka një pozicion pothuajse të njëjtë në pozat që publikon në ‘Instagram’.

Ajo krijon distancë mes dy këmbëve dhe në disa raste përkul gjurin. Në këtë mënyrë, pozat e saj janë shumë më joshëse dhe veshjet, përgjithësisht të shkurtra ngjajnë më bukur. Nëse doni që e gjithë vëmendja të jetë mbi ju pas postimeve në ‘Instagram’, mbase duhet të ndiqni shembullin e Ildës. /revistawho.com

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here