Bushati prezanton kandidatin e Shkodres, i pergjigjet PD Shkoder: “Sojin tuaj”…

0
434

zv/ Krytarja e forumit te pergjithshem te PDSH
dhe anetare e keshillit kombetar te PD Benardeta Syku i eshte pergjigjur ish Ministrit te Jashtem Ditmir Bushati per kandidaturen per zgjedhjet vendore te 30 Qershorit.
Statusi me poshte

Me 30 Qershor, zgjedhje pa opoziten e vertete nuk mund dhe nuk do te kete, kete duhet te filloni ta pranoni me veten.
Ama per dicka te jesh i sigurt o djali i Sules, kurdo qe te kete, shkodranet me voten e tyre do te japin verdiktin popullor. “ Sojin tuaj” do ta votojne per ate çka nuk beri, jo per ate qe do te premtoje! Do ta degjojne sipas premtimeve dhe do ta votojne sipas harrimeve.
#zgjedhjepaopozitenevertetenukka!
#shkodrablu
✌🏻

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here