Vildane Zeneli është një ndër modelet më seksi në Shqipëri dhe Kosovë. Ajo është shumë aktive në rrjetet e saj sociale duke ndarë me ne rutinën e jetës së saj të përditshme.
Fotografitë e shpeshta që modelja poston në rrjetet sociale janë shumë të komentuara, për shkak të linjave perfekte që ajo posedon.
Së fundmi, ajo ka postuar në llogarinë e saj të Instagramit një set fotosh “të nxehta” ku duken mjaft mirë linjat e saj perfekte të trupit.

auto_m4-21558068444.jpg

 

auto_m2-21558068434.jpg

 

auto_m-21558068464.jpg