Humbet fëmija, familjarët kërkojnë ndihmë: Nëse e shihni na telefononi

0
473

Një fëmijë 5 vjeç ka humbur sot në zonën e Brrylit në Tiranë. Në një denoncim për mediat familjarët e vogëlushit të quajtur Rejan Ymeri, thanë se djali është parë për herë të fundit pranë “Maternitetit të Ri”, afër të cilës familja e tij zotëron një biznes.

Në momentin që ka humbur djali mbante veshur një xhaketë berry dhe tuta shtëpie.

Të gjithë ata që mund të kenë informacion në lidhje me rastin, ju lutem të konktaktoni në numrin +355 068 23 70 347.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here