PS Shkodër poston ne fb “Menu burgu” per te gjithe ato…

0
259

Mirë se erdhët në shtetin shqiptar! Për të gjithë të apasionuarit e dhunës ndaj zgjedhjeve, kjo është oferta dhe specialiteti i ligjit

Kështu thuhet në “Menunë e burgut” të përgatitur nga ekspertët e komunikimit të mazhorancës referuar tentativave të kujtdo për të penguar zgjedhjet lokale të 30 qershorit.

Në media thuhet se vetë kryeministri Edi Rama e ka pëlqyer këtë ide, dhe ka mbështetur shpërndarjen e saj në rrjetet sociale.

Në menu siç dallohet serviren pjata të ndryshme pas shijimit të të cilave do të paguash faturën me 3 muaj deri në 5 vjet burg.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here