Roza Lati u kthehet ashpër dhe me ironi meshkujve shqiptarë: Jeni bërë…[FOTO]

0
719

Roza Lati është një nga moderatoret më të komentuara shqiptare, e cila është mjaft e ndjekur në profilin e saj në Instagram. Roza njihet për karakterin e saj të veçantë pasi është shumë e drejtpërdrejtë dhe gjithmonë i thotë gjërat troç. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale dhe së fundmi ka bërë disa pastime ironizuese për meshkujt shqiptarë.

Roza ka vënë re se meshkujt akuzojnë femrat se janë të gjitha njësoj për shkak të ndryshimeve që kanë bërë në fytyrë.

“Tani që po e mendoj.. Më bën për të qeshur kur lexoj komente: Jeni bërë të gjitha femrat njësoj… Një kiru.rgji plastike… Bla bla bla… Bli bli bli…

Po pse, meshkujt s’janë bërë të gjithë njësoj? Prej mjekrës kanë njësoj edhe ata. Apo jo zonjusha?”- shkruan Roza në postim.

meshk.jpg

 

“Dmth.. Sinqerisht unë i ngatërroj djemtë në rrugë se më duken si fytyra të para, ose si mjekrra të para.

dmth.jpg

 

Njoh një klasë të tërë universiteti që e mbajnë mjekrën kështu..

Kështu që djema, na lini ne vajzave rehat. Paqe.”- përfundon moderatorja.

nbja.jpg

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here