Për të gjithë të pasionuarit pas serialit “La Casa de Papel”, dita e publikimit të sezonit të 3-të po afron. Dhe siç duket skenari do të jetë super. Sezoni i tretë i ‘La Casa de Papel’, seriali spanjoll që theu çdo rekord shikushmërie do të dalë në korrik dhe traileri i sezonit të ri sapo ka dalë.
Pas largimit të tyre nga Spanja personazhet kërkojnë të arratisen, por disa prej tyre nuk ja dalin dhe kjo do të sjell një luftë. Të gjithë përsonazhet e njohur: El Profesor, Tokyo, Rio dhe shumë të tjerë janë të pranishëm, madje ai që ka ngjallur mijëra reagime është rikthimi i Berlinit.
Traileri i ri është po aq mahnitës dhe të gjithë presin me padurim që sezoni i tretë të dalë më në fund në internet.