KERCENIMI ME BURG NDAJ GAZETARIT NË SHKODËR, REAGON SALI BERISHA

0
437

Denoncohet oficeri qe kercenoi gazetarin ne detyre me burg diten e protestes se 8 qershorit!

Miq, ne videon e meposhtme tregohet kercenimi banditesk qe nje narkopolic i veshur civil i ben si nje bandit i vertet gazetarit re A2CNN, Gjon Gjeka

Qytetari dixhital hedh akuza te renda per narkopolicin ne fjale.

Lexoni mesazhin e tij. sb

Pershendetje Dr Berisha jam nje qytetar I shkodres du me i kallzu ketij populli e ketij gazetari se kush eshte ky mender oficer, kjo eshte ftyra me e nyte e policise se shtetit eshte ushtari besnik dhe sekseri i zv drejtorit te shkodres skender

hita dhe prej zv drejtorit ka marre zemer presionin e ka te parin e shume mire jau ben se nuk ka ngel biznes apo kioste ne shkoder pa I bere presion e pa ju marre me e pakta 1 000 000 leke gjoba me e vogel nuk flasim per biznese te medha se ato kapin shifra me 5000 euro e belt jane ba lorda me skender hiten mos u habisni

me komunikimin e tij zoti gazetar i nerum se ate te gjithe e thrrasin shpetim mushku jo dushku shih turinin e fol menum se do bante dicka per policine e per shkodren ky drejtori i ri po ma keq krejt kriminelat me arrest shpi i ke neper qytet sa me nje makine te shtrenjte sa ne tjetren tuj be bedtime e shkojne edhe para komisariatit e si nalojne

ky pra e shokte e tij i kemi dergu edhe drejtorit ankese ne telefon edhe me emer e krejta target e makinave e se ka nu ujin ne zjerme e populli pret komunikim e drejtesi kur keta ndihmojne vet kriminelat duke

fillu nga ma i madhi 80% te policise shkoder me kete mushkun ne krye e ki pa certifikate sigurie imagjino pa certifikate e ky pleh puno te krimi ekonomik ca do ma ky eshte fundi.respekte jete te gjate

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here