Kryetari i Partisë Demokristiane, Nard Ndoka ka sulmuar ashpër Presidentin e Komisionit Europian, Jean-Claude Junker.
Ndoka ka publikuar foton e presidentit të KE, teksa puth kryeministrin Edi Rama dhe shkruan se duke postuar foton e këtij të fundit duke u puthur me Kryeministrin Rama Junker është pijanec dhe me tendencë për LGBTI.
“Rëndë ky Juncker; pijanec dhe tendencë për lgbti! Të keqen e Knutit!
Ky i din zgjedhjet lokale në Prill, pupu, mirë që nuk e kemi në Shtator!”, shkruan Ndoka në Facebook.