Temperaturat u rritën/ Alesia Bami përvëlon rrjetin me pozat e “nxehta” në plazh

0
184

Ish-velina e emisionit “Stop”, Alesia Bami nuk po i ndahet plazhit. Bukuroshja shqiptare ka hedhur edhe një foto nga vendi ku po pushon.

Në Instagram, ajo publikoi fotografinë e radhës, ku shihet në breg të detit, e ulur dhe e veshur me një palë bikini, që i kanë nxjerrë linjat e bukura trupore.

Të pasmet ‘shpërthyese’ padyshim që morën gjithë vëmendjen në këtë foto. Komentet nga ndjekësit në foton e saj janë të shumta.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here