Thyen derën e jashtme të banesës, hajdutët grabisin një shumë të madhe parash

0
118

Gjatë natës së djeshme është vjedhur një banesë në fshatin Turan i Bashkisë së Tepelenës.

Sipas burimeve banesa është në pronësi të shtetasit me iniciale G.H

Hajdutët kanë thyer derën e jashtme dhe janë future në banesë duke marrë kështu një shumë të konsiderueshme parash. Policia ndodhet në vendnngjarje dhe është duke punuar për zbardhjen e plotë të shkaqeve.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here