I madhi Zef Deda ka ditëlindjen, ja si e uron Juli

0
159

Aktori i mirnjohur shkodran Zef Deda ka sot ditëlindjen edhe urimi me i bukur i vjen pikerisht nga i biri Julian Deda.

“Njerezit e mire mund t’i dallosh nga veprimet e tyre, nga fjalet qe thone, nga thjeshtesia me te cilen komunikojne, nga energjia pozitive qe transmetojne dhe nga shume detaje te tjera, por mbi te gjitha mund t’i dallosh nga buzeqeshja dhe sidomos nga syte.
Keshtu je ti, Babush. Rrezaton miresi dhe deshire per te jetuar pa hile. Je mjeshter ne skene dhe njeqind here me mjeshter ne jete.
U befsh 100 vjeç artisti jone. Te dua shume.”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here