Njihuni me ujëvarën me ‘kokë poshtë’, uji ngjitet sipër [VIDEO]

0
91

Duket e pabesueshme, por është e vërtetë.

Ka disa vende në planetin tonë ku graviteti thjesht… nuk funksionon.

Dhe një prej këtyre vendeve është ujëvara me kokë poshtë në Britani.

Në këtë ujëvarë sic duket edhe në video uji nuk rrjedh normalisht, ai ngjitet lart.

Edhe pse mund të duket si diçka fantasiko-shkencore, imazhet e këtij fenomeni mahnitës janë shumë të vërteta. Dhe të gjithë ata që e shohin mahniten ose mbeten të shokuar.

Stuhia me emrin Helen e ardhur nga SHBA solli erëra 80 km në disa pjesë të Britanisë së Madhe – por ajo u shua duke lënë mungesa të energjisë dhe ndërprerje të fuqisë së saj.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here