Ngjarje e rëndë në Velipojë, ndërron jetë pushuesi nga Kosova

0
145

Një tjetër ngjarje e rëndë është shënuar në plazhin e Velipojës këtë të enjte.

Një pushues nga Kosova ka pësuar atak kardiak dhe ka ndërruar jetë në vend.

Personi që ka humbur jetën quhet Agush Kastrati.

Ai është nga Peja dhe kishte ardhur në Velipojë për të kaluar pushimet verore.

(d.xh/Balkanweb)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here