Ish-velina e ‘Xing me Ermalin”, Kejvina Kthella kohët e fundit ka ndezur Instagram-in me poza seksi.

Teksa ndodhet me pushime ajo ka publikuar foto ku shfaqet me bikini dhe në pah i dalin linjat perfekte trupore.

Fotot seksi kanë mbushur profilin e saj, megjithatë me këtë të fundit duket se e ka ‘tepruar’ pak.

Ajo shfaqet e veshur me një bluzë të bardhë pa reçipeta dhe kjo i tregon më shumë seç duhet.

Menjëherë pas publikimet komentet kanë qenë të shumta, sidomos nga meshkujt.

Ata janë ‘çmendur’ nga poza tërheqëse dhe nuk kanë ngurruar ta tregojnë në komente.