Kejvina e tepron me foton e fundit! Tregon më shumë seç duhet

0
173

Ish-velina e ‘Xing me Ermalin”, Kejvina Kthella kohët e fundit ka ndezur Instagram-in me poza seksi.

Teksa ndodhet me pushime ajo ka publikuar foto ku shfaqet me bikini dhe në pah i dalin linjat perfekte trupore.

Fotot seksi kanë mbushur profilin e saj, megjithatë me këtë të fundit duket se e ka ‘tepruar’ pak.

Ajo shfaqet e veshur me një bluzë të bardhë pa reçipeta dhe kjo i tregon më shumë seç duhet.

Menjëherë pas publikimet komentet kanë qenë të shumta, sidomos nga meshkujt.

Ata janë ‘çmendur’ nga poza tërheqëse dhe nuk kanë ngurruar ta tregojnë në komente.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here