Tuneli Tiranë-Elbasan, merr flakë autobusi i tifozëve të Partizanit

0
117

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pas fitores së Partizanit në Superkupën shqiptare kundër Kukësit.

Autobusi i tifozëve të ekipit kryeqytetas ka marrë flakë, në dalje të tunelit të Elbasanit.

Ende nuk dihen shkaqet e flakëve, dhe sipas informacioneve paraprake, nuk regjistrohen për momentin të lënduar.

http://www.goproshkodra.com/wp-content/uploads/2019/08/final-1.mov

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here