FOTO/ Pozon topless në mes të Ibiza-s, Trejsi Sejdini ‘çmend’ fansat

0
129

Pas pushimeve përvëluse në Jug të Shqipërisë, Trejsi Sjedini është nisur drejt Spanjës.

Modelja seksi ka zgjedhur të qëndrojë në Ibiza dhe së fundmi i ka vënë ‘flakën’ me foton që ka publikuar në Instagram.

Trejsi ka pozuar topless dhe në pah ka nxjerrë dekoltenë e saj. Trejsi shfaqet në një jaht teksa mbulon gjoksin me dorë.

Modelja duket shumë seksi dhe fotoja është shoqëruar me komentë të shumta.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here