‘Ristrukturim shkodran’/ Kapexhiu tall Ramën me karikaturën e fundit

0
193

Vendimi i kryeministrit Edi Rama për të ndryshuar të gjithë drejtoritë në qarkun e Shkodrës, me qëllim tërheqjen e vëmendjes pas skandalit me rastin e Valdrin Pjetrit dhe zëvendësimi i tyre me gra, kanë frymëzuar artistin Bujar Kapexhiu për karikaturën e tij të fundit.

“Ristrukturim shkodran”, shkruan mbi karikaturë artisti Bujar Kapexhiu.

LISTA E DREJTORËVE TË DOREHEQUR NË SHKODËR:

Astrit Beci Drejtor i Shëndetit Publik, Shkodër

Mustaf Kraja Drejtor i Bujqësisë, Shkodër

Fuat Alibali Drejtor i OST

Kadri Ymeri Drejtor i DAR, Shkodër

Ardian Dajti Drejtor i Spitalit të Shkodrës

Luan Heta Drejtor i HEC Vau Dejës

Edmond Emini Drejtor i Postës Shkodër (Kryetar i PS Shkodër)

Agim Dardha Drejtor i Administratës së Zonave të Mbrojtura në Shkodër

Agim Shimaj Drejtor i Hetimit Tatimor

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here