Arrestimi i Vin Velit? Reagon për herë të parë Dj i njohur

0
195

Ditën e sotme, në media qarkullonte lajmi se Artvin Veli ose i njohur me emrin e artit si DJ, Vin Veli, është arrestuar nga policia.

DJ i njohur u arrestuar në një lokal bashkë me dy persona të tjerë.

Ishin forcat “Shqiponja”, që i kanë vënë prangat artistit dhe e kanë futur në makinën e Policisë, pasi e kanë nxjerrë në një klub nate, që frekuentohet në masë nga të rinjtë.
Por pak minuta më parë Dj i njohur është shprehur me anë të një postimi që arrestimi i tij nuk është i vërtetë.

‘Nuk është i vërtetë lajmi për arrestimin tim. Faleminderit të gjithëvë për interesimin. Zoti qoftë me ju’ ka shkruajtur në postimin e publikuar në Instastory Dj Vin Veli.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here