E quajti ‘qurrash’, Eduart Ndocaj zbardh telefonatën e orëve të vona me Erik Fullanin: Pasi më vodhën lekët, tani më kërcënon

0
123

Ish-deputeti Eduart Ndocaj ka zbardhur një telefonatë të natës së mbrëmshme, sipas tij me djalin e ish guvernatorit të Bankës së Shqipërisë, Ardian Fullani, Erikun.

Ndocaj denoncon publikisht, duke treguar numrin që e ka telefonuar më orën 22.46 se Erik Fullani e kishte kërcënuar.

Denoncimi i Ndocajt:

Më herët, gjatë ditës së djeshme, Ndocaj ka kritikuar djalin e ish guvernatorit për sjelljen e tij në publik.

Atij i duket e pabesueshme që i riu, Erik Fullani, e shfaq veten në luks dhe i kërkon kryeprokurores Arta Marku që ta thërrasë për të verifikuar pasurinë.

“Një qurrash që kapërdihet duke fshirë djersët me lekët, që i ati u ka vjedhur shqiptareve në Bankën e Shqipërisë. Ky është këlyshi i Fullanit me makinë 500.000 mijë euro. Po Arta Marku, pse s’e thërret këtë pusht për verifikim pasurie?”, shkroi Ndocaj.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here