FOTO/ Shumë larg asaj që shohim në Instagram, ja si duket Ilda Bejleri në përditshmëri

0
345

Moderatoren Ilda Bejlerin ka mbaruar pushimet dhe fundjavën ja ka kushtuar shopingut.

E teksa futet në qëndrën tregtare “Iconstyle.al” ka siguruar disa foto të Ildës. Moderatorja shfaqet e veshur me një fustan të gjatë dhe të lirshëm që i mbulon disi format e famshme që ia shohim gjithnjë në Instagram!

Me një palë sandale të bardha dhe çantë në po të njëjtën ngjyrë, Ilda duket tepër casual këtë të shtunë.

Kujtojmë që lda Bejleri konfirmoi pak kohë më parë largimin nga Digitalb për t’u shfaqur në “Top Channel” me një tjetër program.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here