La punën si gazetare, fiton 3 herë më shumë në Instagram (FOTO)

0
180

23-vjeçarja nga Majemi la punën si gazetare dhe nuk është penduar fare , pasi vetëm duke postuar foto në Instagram ajo i ka të ardhurat tri herë më të larta.

Modelja amerikane, e quajtur Alexa Dellanos, tani ka mundësinë të shëtitë me të dashurin e saj të pasur në të gjitha vendet e bukura të planetit, dhe të ndajnë me botën fotot e tyre joshëse, me bikini dhe avionë privatë.

Ajo tashmë kërkon 5000 dollarë për një postim me reklama në Instagram, dhe thotë se në fillim i ishte dukur e pabesueshme që në rrjetet sociale mund të fitoje të ardhura të mira. Por tani fiton pothuajse tri herë më shumë se rroga si gazetare.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here