Sot feston 53 vjetorin, njihuni me aktoren që nuk njeh moshë. I sfidon të gjithë me postimin e saj

0
196

Aktorja e njohur meksikane Salma Hayek Pinault feston sot 53 vjetorin e lindjes. Por ndryshe nga të moshataret e saj ajo ka një trup me forma bombastike, dhe që admirohet nga fansat e saj në të gjithë botën.

Hayek ka nisur karrierën në telenovela dhe pastaj u fut edhe në botën e filmave amerikanë. Me trupin e saj ajo konkuron çdo modele në moshë të re.

Aktorja e njohur ka postuar dje në llogarinë e saj në Instagram një foto ku me format e saj ngacmon dhe provokon të tjerët. Foton ajo e shoqëron me shkrimin: “Po, nesër bëj 53. Edhe?”- shkruan Salma.

Hayek së bashku me Jennifer Lopez janë personazhet e njohura që nuk njohin moshë dhe të cilat janë gjithnjë në formë.

Ju ftojmë të shikoni disa foto të aktores që tregojë se ajo nuk njeh moshë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here