Erjona Sulejmani i vë ‘flakën’ Instagramit me foton “topless”

0
243

Modelja e njohur shqiptare që po bën karrierë në Itali, Erjona Sulejmani, nuk heziton të vë në plan të parë asetet e saja.

Dhe në vazhdën e publikimit të fotografive që tregojnë hiret e saj, ajo ka ardhur në një pozë tërheqëse.

Edhe pse vera ka mbaruar për shumë nga ne modelja vazhdon të relaksohet sërish, por këtë rradhë ajo ka publikuar një foto topless duke e mbuluar gjoksin e saj me duar.

Kujtojmë që modelja ka qenë e martuar me futbollistin shqiptar që e përfaqëson Zvicrën, Blerim Xhemaili, me të cilin ka një djalë.

Erjona vazhdon të realizojë sete të ndryshme fotografike për nevoja të punës, ndërkohë që nuk mungojnë edhe fotografitë që i realizon për dëshirë të saj dhe i poston në Instagram, ku numëron mbi 275 mijë ndjekës.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here