VIDEO/ Zyrtari i policisë shkon në plazh me makinën e ministrisë, merr me vete edhe familjen

0
102

Ndodh edhe kjo në vendin tonë. Zyrtari i ministrisë së Brendshme shkon në plazh me makinën e ministrisë.

Në një video të publikuar nga JOQ shfaqet një zyrtar të Policisë që po përdor makinën e shërbimit për të shkuar në plazh me familjen.

Siç shihet dhe në video, në xhamin e pasmë të makinës dallohet qartë edhe një çadër plazhi.

Por për të mesa duket nuk ka problem ky detaj, e rëndësishme është që po shkon me pushime.

http://www.goproshkodra.com/wp-content/uploads/2019/09/video_0-2.mov

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here